Październik 24 2018 04:19:24
Nawigacja
Polska 1939 czyli ile warte sa sojusze

W 1772 roku nasi sąsiedzi dokonali rozbioru Polski. Później dokonywano korekt do 1795 roku, ale generalnie można powiedzieć że wśród serdecznych przyjaciół, psy zająca zjadły. Ponad 120 lat później okazało się że zając się odrodził. Nie wiem czy to dobrze czy źle, bo gdyby tak się nie stało, nie miałbym możliwości oceniać rzeczywistości jako Polak i zapewne byłyby mi te rozbiory może nie obojętne, ale równie dalekie jak inne wydarzenia sprzed 200 lat.

Pic na wodę, fotomontaż.
Jazgot, kolejna odsłona
Jak podaje Onet:
Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi.

Polska skazana jest na zagładę. Wszystko prowadzi do kolejnego rozbioru. Nie obronimy się przed tym. Nie mamy szans. Nie mamy rządu i nigdy nie mieliśmy. Zawsze za to byli nadzorcy. Kapo, traktujący nas jak śmieci, jak więźniów obozów. Nienawidzących nas i pogardzających: przecież nie należymy do ich sekty.

Wielka grabież w bibliotece.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, co się dzieje z naszymi przedmiotami gdy na nasz kraj napadnie jakiś agresor i wypędzi nas z domu? Jak zwykle- film dostępny po kliknięciu CZYTAJ WIĘCEJ poniżej.

W Niemczech narasta antysemityzm.

Tekst jest widoczny po kliknieciu CZYTAJ WIĘCEJ-poniżej

Wyrzucone smoki.

Onet podaje Niebieski smok (Glaucus atlanticus)

Setki pięknych jadowitych ślimaków gatunku niebieski smok (Glaucus atlanticus) zostało wyrzuconych na brzeg w australijskim Sydney – informuje "The Sun".Ta informacja nie ma nic wspólnego z polityką. Świat istnieje niezależnie od polityki i polityków. Nawet jeśli któregoś dnia z Ziemi znikną ludzie, będzie ona istniała, tyle że powstaną inne gatunki zwierząt.

Agatha Mary Clarissa Miller Christie

Młodsi nie pamiętają tej pani, ale żyła ona dość dawno dla pokolenia "NIE WIEM i pisała książki nazywane przez nas KRYMINAŁAMI. Treścią tych książek były zbrodnie i ich wyjaśnianie przez inteligentnego detektywa. Gdy detektyw odkrył kto zabił aresztował zbrodniarza mówiąc: ARESZTUJĘ CIĘ. WSZYSTKO CO POWIESZ ZOSTANIE UŻYTE PRZECIWKO TOBIE. Z takim potraktowaniem spotkałem się na stronie Oby.watela. Mogłem albo pisać to co podoba się Oby.watelowi i Jego przydupasowi, albo nie pisać nic. Wybrałem to drugie. Późniejsze "rozmowy" okazały się absolutną stratą czasu. Były jak rozmowa z dupą w nocy: cokolwiek napisałem, odpowiedzią było pierdnięcie.

Od nowa odnowa.

Po zaprzestaniu pisania u Oby.watela mam wreszcie czas na pisanie u siebie. Niestety, przypadkowo skasowałem to co było a licznik zaczyna liczyć od początku. Poprzednia wersja miała ok.2500 odwiedzin, więc może bym się cieszył, gdyby nie było to bez znaczenia: odwiedzały mnie pewnie tylko roboty indeksujące wyszukiwarek w rodzaju Google.

Reszta w rozwinięciu po kliknięciu "czytaj więcej" poniżej,p.ps.po prawej stronie strony u góry zobaczycie literę A i kilkaq znaczków. Możecie to bezpiecznie przyciskać i sprawdzić jak działa. To nie Wordpress. To porządny CMS, czyli System Zarządzania Treścią- można dostosować w niewielkim zakresie wygląd do własnego gustu.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
39,674 unikalne wizyty