Sierpień 18 2018 09:24:18
Nawigacja
Spadły maski i pokazały się macki. Dziwne
Od miesiąca panuje jazgot. Pewna grupa zmutowanych, krwiożerczych małp, a tym właśnie są ludzie, podniosła niebywały rwetes, bo w kraju który uznają za swoje lenno uchwalono prawo że nie wolno kłamać na temat tegoż kraju. Nikt nie powiedział nigdy że nowe prawo dotyczy konkretnie ich, bo ma dotyczyć wszystkich kłamców, ale to oni podnieśli ten wrzask.Widać nie umieją żyć bez kłamstwa.

Prawdę można mówić, tyle że jeśli prawda jest niepochlebna, to trzeba by było mieć na te niepochlebne twierdzenia jakiś dowód.
Jeśli masz dowód że ktoś popełnił przestępstwo, okaż go, a przestępcę sąd osądzi. Jeśli nie masz dowodu, pomówiony ma prawo do zadośćuczynienia. Szkalować nie wolno i tyle.
Mówienie nieprawdy chwalącej kraj czy społeczeństwo karalne nie jest, co uwżam za niesprawiedliwe.

Jak wspomniałęm- wrzask rozległ sięniezwykły, co jest zrozumiałe o tyle że są społeczności dla których kłamstwo jest niezbędne do życia jak mikroelementy w diecie: jak nie kłamią to słabną, dostają wyprysków, kołtunią im się włosy....
Czy Morawiecki powinien przytulic kłamiącego dziennikarza.

Oczywiście, powinien. Nie wolno mówić prawdy. Należy kłamać, bo bez kłamstwa żyć nie można. Przynajmniej żydzi, jak się okazało po reakcjach, nie mogą. Prawda jest jak trucizna. Stąd przecież tak wielki jazgot dotyczący polskiej ustawy zabraniającej kłamstw na temat Polski i Polaków. Kłamstwo to tlen i jedzenie dla żydów. Na szczęście - nie dla wszystkich. Na nieszczęście-ci dla których kłamstwo to istota istnienia są bardzo głośni. Nie zawsze tak było: dziś WSZYSCY ŻYDZI UDAJĄ ŚWIĘTOSZKÓW. Dziś istnieje zakaz badania tzw.holokaustu.Nie wolno, bo przeszłość wyciągnięta na światło dzienne mogłaby to światło przygasić. Tak, żydzi BRALI UDZIAŁ W HOLOKAUŚCIE!!! Oto film z czasów gdy kłamstwo nie było ambrozją dla żydów. Gdy żydzi byli często uczciwi i potrafili mówić o sobie bez jazgotu, gdy zabrania się im łgać.

Komunikat

Jak jakiś czas temu pisałem, włączyłem na stronie możliwość komentowania bez konieczności rejestracji i logowania się. Dziś, po długim okresie testowania, wyłączam tę funkcję, bo korzystają z niej wyłącznie boty reklamowe. W związku z tym włączam możliwość rejestracji. Róbcie co chcecie: nikogo do rejestracji nie namawiam, a co więcej - gdyby ktoś się zarejestrował, konieczna jest weryfikacja mailem. Powód jest prosty: programy przeczesujące internet potrafią się zarejestrować a później wszędzie umieszczać swoje reklamy. Mały problem gdy wpisów jest niewiele. Spory, gdy np. po roku czyścisz ze spamu stronę. Tak więc róbta co chceta, Wasza sprawa, a na razie miłośnikom filmy deklaruję film o bohaterstwie w czasie Wojny.Link

Przyjaźń, kolejny odcinek

Oto kolejny, krótki odcinek. Mam żal do siebie że nie skopiowałem cyklu wspomnień Jezierskiego. Adamie, jeśli posiadasz stare wpisy z TOKFM, podeślij mi je, bardzo proszę. Jeśli nie jako gotowe w Wordzie, to jako kopię bazy przysyłaną nam przez tzw.redakcję. Jeśli zechcesz, zrobię Ci prywatną stronę, wrzucę kopię bazy i oddam Ci kluczyk czyli hasło do strony. Chciałbym jeszcze raz przeczytać cykl Twoich "solidarnościowych" wspomnień .Będziesz ją miał,zmienisz hasło a jeśli będziesz chciał, to znowu napiszesz coś mądrego. Założę ją na darmowym serwerze, żebyś nie miał kłopotów z corocznym opłacaniem itp. Na razie dalszy ciąg

Przyjaźń cd.

Oto ciąg dalszy ciągu dalszego, czyli co ma piernik do wiatraka. Na stronie SMOK umieściłem ciekawy film na temat nazistów i skradzionych o nich skarbach. Nadawali go niedawno na History HD. Możecie obejrzeć, ale umieszczam tam filmy dla siebie.

Psy zająca znowu zjedzą.
Oto ciąg dalszy rozważań o przyjaźni.

Polska 1939 czyli ile warte sa sojusze

W 1772 roku nasi sąsiedzi dokonali rozbioru Polski. Później dokonywano korekt do 1795 roku, ale generalnie można powiedzieć że wśród serdecznych przyjaciół, psy zająca zjadły. Ponad 120 lat później okazało się że zając się odrodził. Nie wiem czy to dobrze czy źle, bo gdyby tak się nie stało, nie miałbym możliwości oceniać rzeczywistości jako Polak i zapewne byłyby mi te rozbiory może nie obojętne, ale równie dalekie jak inne wydarzenia sprzed 200 lat.

Pic na wodę, fotomontaż.
Jazgot, kolejna odsłona
Jak podaje Onet:
Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi.

Polska skazana jest na zagładę. Wszystko prowadzi do kolejnego rozbioru. Nie obronimy się przed tym. Nie mamy szans. Nie mamy rządu i nigdy nie mieliśmy. Zawsze za to byli nadzorcy. Kapo, traktujący nas jak śmieci, jak więźniów obozów. Nienawidzących nas i pogardzających: przecież nie należymy do ich sekty.

Wielka grabież w bibliotece.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, co się dzieje z naszymi przedmiotami gdy na nasz kraj napadnie jakiś agresor i wypędzi nas z domu? Jak zwykle- film dostępny po kliknięciu CZYTAJ WIĘCEJ poniżej.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
26,877 unikalne wizyty