Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: Babacki

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polką Stulecia została zakonnica.Jakoś się nie dziwię

Jak dowiedziałem się od pewnej osoby której posty czytam na szajs zbooku, według plebiscytu ogłoszonego przez tzw.prawicowców Polką Stulecia nie została ani Skłodowska ani nawet Szymborska.
Wielkich postaci było w czasie tych stu lat wiele, tak kobiet jak i mężczyzn, więc wybieranie jednej, jedynej postaci spośród dziesiątek milionów jest w zasadzie niewykonalne, a jednak:
wybrano niejaką Faustynę Kowalską. Zakonnicę uznaną przez urzędników z państwa Watykan świętą.
W zasadzie nie mam pojęcia kto to taki "ŚWIĘTY", ale skoro chcą sobie wybierać takie wzorce, to bardzo proszę. Ja się nie wtrącam.

Nazistowskie korzenie Unii Europejskiej.

Jeśli poszukacie w Wikipedii czegoś o Unii Europejskiej, to z Wikipedii niewiele się dowiecie.
Dowiecie się że ojcami założycielami są tacy ludzie jak Schuman i Hallstein.
W sumie to prawda.
Ale nie całkowita.

Elektronika- dobry sługa, zły pan.

Ten tekst spowodował wpis na szajs zbooku. Według autora nieustanny tzw.postęp jest fajny, a zastanowienie się nad nim to zuo wcielone.
Proszę, obejrzyjcie ten film sprzed kilkunastu lat i zastanówcie się że minęło sporo czasu od jego nakręcenia.
Technologia poszła naprzód. Jest znacznie gorzej ni ż na filmie.
Ostatnio sporo się mówi z jednej strony o braku pracowników, i jest to "argument" miłośników sprowadzania do pracy w Europie milionów emigrantów, a z drugiej strony o tzw,sztucznej inteligencji, która powoduje że większość pracujących ludzi stanie się zbędnym balastem dla gospodarki. Komputer będzie wydajniejszy i nie będzie żądał zapłaty.
Szczerze namawiam do obejrzenia tego filmu, pamiętając o tym że może strona będzie istniała jako domena w przyszłym roku, ale na pewno będzie inaczej wyglądała, bo tak jak obecnie, nie uda mi się przywrócić poprzedniej zawartości, czyli tzw. bazy danych.
Chcąc obejrzeć film kliknij
CZYTAJ WIĘCEJ- poniżej.

Wiem że tylko część ludzi posiada intelekt.

Wiem też doskonale że nie każdy posiada wrażliwość istnienia: najważniejsze dla większości jest zarobić, zakapować i wyruchać.
Miłe jest też donieść.
Nie zmienię was. Próba byłaby daremna... i bez sensu- większość uzna mnie za szaleńca. Posłuchajcie MUZYKI żeby otrzeźwieć z amoku spowodowanego śmiercią bezsensowną i przypadkową: MOŻE KIEDYŚ DO WAS DOTRZE ŻE ŚMIERĆ ADAMOWICZA BYŁA ZAPLANOWANA, ale sama ofiara była przypadkowa. Współczuję jako człowiek(i Smok) ale dokładnie tak samo jak wy współczuliście mi gdy umierali u umierać będą MOI bliscy. Czy to
uczciwe postawienie sprawy?
Za to muzyka będzie trwać wiecznie. Tym razem- kolejny z moich ulubionych utworów, trzeba tylko kliknąć "czytaj więcej" poniżej.

Czas

Czas to trudna sprawa. W zasadzie nie wiadomo czym jest. Dla człowieka to przemijanie jego życia. Dla kosmosu- czas nic nie znaczy.
Czas.
dla mnie się kończy. Mam przynajmniej taką nadzieję, bo życie w gównie jakim się ono stało nie jest niczym fajnym. Fajne za to mam wspomnienia.

W czasie amoku związanym z zamordowaniem prezydenta Gdańska, który był przypadkową ofiarą szaleńca chcącego "zabłysnąć" niczym Neron, popularny stał się pewien utwór.
Dla mnie jest to jeden z utworów kluczowych w moim życiu i ze śmiercią Adamowicza nie ma nic wspólnego.
Panie i Panowie, oto jeden z zespołów- kamieni milowych współczesnego świata.
Żeby posłuchać, kliknij "czytaj więcej"./

Chyba nie uda mi się przywrócić starej bazy danych, więc pora zacząć coś tu robić.

Próbowałem ja, Babacki nie ma czasu, a szczerze mówiąc to sam nie wiem czy warto. To prawda, na starej stronie był licznik na którym widniała duża ilość odwiedzin, ale w końcu czy naprawdę chodzi o bicie rekordów?

Oto nowa wersja strony Łagodny Smok

Po dwumiesięcznej przerwie wracam. Na razie staram się przywrócić starą bazę danych...
Nie, żeby było tam coś wspaniałego, ale fajnie jest gdy u dołu strony widnieje że miałem 300000 odwiedzin, nawet jeśli były to tylko booty przeszukujące strony.
Wygenerowano w sekund: 0.03
15,188 unikalne wizyty