Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: Babacki

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kolejny ubył.

Zablokowałem na szajs zbooku kolejną osobę. Ilość zablokowanych gwałtownie rośnie. Dlaczego łagodny Smok działa tak brutalnie?

Uprzejmie proszę o zastanowienie się.

Niedawno dowiedziałem się że jestem ANONIMEM.
Szczerze mówiąc nie zdawałem sobie z tego sprawy:
od 2008 roku bawiłem się w prowadzenie stron, a do czasu likwidacji (w ramach wolności słowa) blogów na TOKFM, a w ubiegłym roku nawet moja strona nazywała się Łagodny Smok....
Anonim?
Kto jest bardziej transparentny niż ja?
Tak, nie pokazuję swoich smoczych pysków w necie. Nie dziwcie się: ani ja ładny, ani ja zgrabny. Jestem starszy od dinozaurów.
Jeśli kiedykolwiek widzieliście bryłę bursztynu a w niej zatopione komary, to powinniście sobie zdawać sprawę że każdego z nich znałem osobiście i byłem z nimi po imieniu.
Tak, jestem tak stary jak Ziemia. Czy to coś złego?
A czy to coś złego że dbam o swoją prywatność?

Piszę. Sporo. Udzielam się, ale staram się nikogo specjalnie nie obrażać. "Specjalnie"- oznacza że ZA BARDZO. Czasem robię to celowo, ale tylko wtedy gdy ktoś pisze wyjątkowe brednie. Sami wiecie że tak się zdarza że nie tylko nie zgadzacie się z czyimiś poglądami.
BYWA ŻE CZYJAŚ GŁUPOTA WAS POWALA NA KOLANA I NIE JESTEŚCIE SOBIE W STANIE WYOBRAZIĆ ŻE KTOŚ MOŻE MIEĆ WPOJONE PRZEZ KOGOŚ POGLĄDY. A gdzie samodzielne myślenie??? W ogóle GDZIE MYŚLENIE?
JAKIEKOLWIEK.

Wkurwiłem się

Wkurwić łagodnego Smoka to wielka sztuka, ale jak komuś bardzo zależy i się stara, to w końcu i mnie się uda wkurwić.
Nie poirytować.
Nie zdenerwować.
WKURWIĆ.

Co mnie wkurwiło?
FILM.
Jaki?
Ten.

Szajs zbook, czyli wystawianie gołej dupy w dzielnicy pedałów.

Odbiło mi: mam od dawna używane na szajs zbooku konto. Założyłem je w czasie gdy było można je założyć pod dowolnym imieniem, a służyło do... grania w gry. Czasem komentowałem to co pisał jeden ze znajomych z blogów tokfm. Nikomu to nie przeszkadzało, miałem sporo znajomych. Dlaczego? Bo bywają jeszcze ludzie normalni, którzy nie pytają kim jesteś, lecz czytają to co piszesz.
Tyle że rzadko coś pisałem, raczej udostępniałem to co pokazali inni.
Jakiś czas temu mi chyba odbiło, bo chcąc zaprowadzić pokój pomiędzy sfrustrowanymi żydami i ludźmi którzy żydami nie są, usiłowałem, jak to się mówi, lać oliwę na wzburzone fale. Miałem nadzieję na pojednanie. Podobno nadzieja umiera ostatnia. Moja umarła dziś.

Dziś odkryłem absolutny bezsens moich usiłowań. Nie da się wytłumaczyć ludziom z paranoją że świat nie chce ich zabić.
Z tego co widzę, stopień ich zindoktrynowania i wpędzania w obłęd nie pozwoli im uwierzyć w dobra wolę kogokolwiek. Trudno, niech żyją we własnym świecie. Moja rola się skończyła.

Polką Stulecia została zakonnica.Jakoś się nie dziwię

Jak dowiedziałem się od pewnej osoby której posty czytam na szajs zbooku, według plebiscytu ogłoszonego przez tzw.prawicowców Polką Stulecia nie została ani Skłodowska ani nawet Szymborska.
Wielkich postaci było w czasie tych stu lat wiele, tak kobiet jak i mężczyzn, więc wybieranie jednej, jedynej postaci spośród dziesiątek milionów jest w zasadzie niewykonalne, a jednak:
wybrano niejaką Faustynę Kowalską. Zakonnicę uznaną przez urzędników z państwa Watykan świętą.
W zasadzie nie mam pojęcia kto to taki "ŚWIĘTY", ale skoro chcą sobie wybierać takie wzorce, to bardzo proszę. Ja się nie wtrącam.

Nazistowskie korzenie Unii Europejskiej.

Jeśli poszukacie w Wikipedii czegoś o Unii Europejskiej, to z Wikipedii niewiele się dowiecie.
Dowiecie się że ojcami założycielami są tacy ludzie jak Schuman i Hallstein.
W sumie to prawda.
Ale nie całkowita.

Elektronika- dobry sługa, zły pan.

Ten tekst spowodował wpis na szajs zbooku. Według autora nieustanny tzw.postęp jest fajny, a zastanowienie się nad nim to zuo wcielone.
Proszę, obejrzyjcie ten film sprzed kilkunastu lat i zastanówcie się że minęło sporo czasu od jego nakręcenia.
Technologia poszła naprzód. Jest znacznie gorzej ni ż na filmie.
Ostatnio sporo się mówi z jednej strony o braku pracowników, i jest to "argument" miłośników sprowadzania do pracy w Europie milionów emigrantów, a z drugiej strony o tzw,sztucznej inteligencji, która powoduje że większość pracujących ludzi stanie się zbędnym balastem dla gospodarki. Komputer będzie wydajniejszy i nie będzie żądał zapłaty.
Szczerze namawiam do obejrzenia tego filmu, pamiętając o tym że może strona będzie istniała jako domena w przyszłym roku, ale na pewno będzie inaczej wyglądała, bo tak jak obecnie, nie uda mi się przywrócić poprzedniej zawartości, czyli tzw. bazy danych.
Chcąc obejrzeć film kliknij
CZYTAJ WIĘCEJ- poniżej.

Wiem że tylko część ludzi posiada intelekt.

Wiem też doskonale że nie każdy posiada wrażliwość istnienia: najważniejsze dla większości jest zarobić, zakapować i wyruchać.
Miłe jest też donieść.
Nie zmienię was. Próba byłaby daremna... i bez sensu- większość uzna mnie za szaleńca. Posłuchajcie MUZYKI żeby otrzeźwieć z amoku spowodowanego śmiercią bezsensowną i przypadkową: MOŻE KIEDYŚ DO WAS DOTRZE ŻE ŚMIERĆ ADAMOWICZA BYŁA ZAPLANOWANA, ale sama ofiara była przypadkowa. Współczuję jako człowiek(i Smok) ale dokładnie tak samo jak wy współczuliście mi gdy umierali u umierać będą MOI bliscy. Czy to
uczciwe postawienie sprawy?
Za to muzyka będzie trwać wiecznie. Tym razem- kolejny z moich ulubionych utworów, trzeba tylko kliknąć "czytaj więcej" poniżej.

Czas

Czas to trudna sprawa. W zasadzie nie wiadomo czym jest. Dla człowieka to przemijanie jego życia. Dla kosmosu- czas nic nie znaczy.
Czas.
dla mnie się kończy. Mam przynajmniej taką nadzieję, bo życie w gównie jakim się ono stało nie jest niczym fajnym. Fajne za to mam wspomnienia.

W czasie amoku związanym z zamordowaniem prezydenta Gdańska, który był przypadkową ofiarą szaleńca chcącego "zabłysnąć" niczym Neron, popularny stał się pewien utwór.
Dla mnie jest to jeden z utworów kluczowych w moim życiu i ze śmiercią Adamowicza nie ma nic wspólnego.
Panie i Panowie, oto jeden z zespołów- kamieni milowych współczesnego świata.
Żeby posłuchać, kliknij "czytaj więcej"./

Chyba nie uda mi się przywrócić starej bazy danych, więc pora zacząć coś tu robić.

Próbowałem ja, Babacki nie ma czasu, a szczerze mówiąc to sam nie wiem czy warto. To prawda, na starej stronie był licznik na którym widniała duża ilość odwiedzin, ale w końcu czy naprawdę chodzi o bicie rekordów?

Oto nowa wersja strony Łagodny Smok

Po dwumiesięcznej przerwie wracam. Na razie staram się przywrócić starą bazę danych...
Nie, żeby było tam coś wspaniałego, ale fajnie jest gdy u dołu strony widnieje że miałem 300000 odwiedzin, nawet jeśli były to tylko booty przeszukujące strony.
Wygenerowano w sekund: 0.03
19,586 unikalne wizyty