Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: Babacki

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wiem że tylko część ludzi posiada intelekt.

Wiem też doskonale że nie każdy posiada wrażliwość istnienia: najważniejsze dla większości jest zarobić, zakapować i wyruchać.
Miłe jest też donieść.
Nie zmienię was. Próba byłaby daremna... i bez sensu- większość uzna mnie za szaleńca. Posłuchajcie MUZYKI żeby otrzeźwieć z amoku spowodowanego śmiercią bezsensowną i przypadkową: MOŻE KIEDYŚ DO WAS DOTRZE ŻE ŚMIERĆ ADAMOWICZA BYŁA ZAPLANOWANA, ale sama ofiara była przypadkowa. Współczuję jako człowiek(i Smok) ale dokładnie tak samo jak wy współczuliście mi gdy umierali u umierać będą MOI bliscy. Czy to
uczciwe postawienie sprawy?
Za to muzyka będzie trwać wiecznie. Tym razem- kolejny z moich ulubionych utworów, trzeba tylko kliknąć "czytaj więcej" poniżej.

Czas

Czas to trudna sprawa. W zasadzie nie wiadomo czym jest. Dla człowieka to przemijanie jego życia. Dla kosmosu- czas nic nie znaczy.
Czas.
dla mnie się kończy. Mam przynajmniej taką nadzieję, bo życie w gównie jakim się ono stało nie jest niczym fajnym. Fajne za to mam wspomnienia.

W czasie amoku związanym z zamordowaniem prezydenta Gdańska, który był przypadkową ofiarą szaleńca chcącego "zabłysnąć" niczym Neron, popularny stał się pewien utwór.
Dla mnie jest to jeden z utworów kluczowych w moim życiu i ze śmiercią Adamowicza nie ma nic wspólnego.
Panie i Panowie, oto jeden z zespołów- kamieni milowych współczesnego świata.
Żeby posłuchać, kliknij "czytaj więcej"./

Chyba nie uda mi się przywrócić starej bazy danych, więc pora zacząć coś tu robić.

Próbowałem ja, Babacki nie ma czasu, a szczerze mówiąc to sam nie wiem czy warto. To prawda, na starej stronie był licznik na którym widniała duża ilość odwiedzin, ale w końcu czy naprawdę chodzi o bicie rekordów?

Oto nowa wersja strony Łagodny Smok

Po dwumiesięcznej przerwie wracam. Na razie staram się przywrócić starą bazę danych...
Nie, żeby było tam coś wspaniałego, ale fajnie jest gdy u dołu strony widnieje że miałem 300000 odwiedzin, nawet jeśli były to tylko booty przeszukujące strony.
Wygenerowano w sekund: 0.03
8,557 unikalne wizyty