Październik 24 2018 04:54:35
Nawigacja
Fantastyka czy wojna Israel z Hebrajczykami?
Przypadkiem natrafiłem na ten film. Dziwnie mi się kojarzy z walką tzw.armii(Hagana) Isra ela z tzw. Palestyńczykami(potomkowie Hebrajczyków).
Obsesja
Ze strony szanowanej przeze mnie osoby został wysunięty zarzut że ogarnęła mnie obsesja na punkcie złego mówienia(pisania) o żydach.
Została nawet użyta nazwa Żydzi, co dla mnie jest nie do przyjęcia bez równorzędnego pisania Chrześcijanie, Katolicy czy Muzułmanie. Żydzi to grupa religijna, składająca się tak jak pozostałe dwie z ludzi różnych ras, obyczajów

Zarzut jest nieprawdziwy. Ja źle mówię o WSZYSTKICH ŁOTRACH, a nie tylko o łotrach żydowskich, jednak to krytykowanie żydów jest solą w oku syjonistów i zmanipulowanych przez nich ludzi, czasem bardzo porządnych i uczciwych, tyle że takich, którzy dali się wpędzić w poczucie wstydu i winy wobec tych, którzy wcale bez winy nie są.


Jak wielokrotnie mówiłem i pisałem, nie lubię ludzi. Uważam że ludzkość to zmutowane, być może przez kosmitów albo wybuchy na Słońcu- krwiożercze małpy.
Ludzi jest na świecie zbyt dużo, i mnożą się jak wirusy. W ciągu 50 lat ludzkość rozmnożyła się dwukrotnie, co 10 lat przybywa miliard.... a Człowieka nie uświadczysz.

Jednak niechęć do ludzkości jako jedynego na świecie gatunku nieustannie dążącego do samozagłady nie znaczy że pojedynczy ludzie są obiektami mojej nienawiści i życzę komuś śmierci.

Tak: nie pałam nienawiścią także do żydów, często naszych sąsiadó ale trudno pisać pozytywnie o mordercach.
Oto w Israel powstałe przed laty z terrorystycznej organizacji Hagana wojsko dokonało kolejnej rzezi.
Z zimną krwią zamordowali bezbronnych ludzi którzy protestowali przeciwko traktowaniu ich w nieludzki sposób.

Nie jest to pierwsza zbrodnia rządu tego nielegalnego według żydów ortodoksyjnych państwa. Było ich więcej.

Poniżej dwa artykuły z różnych stron. Oczywiście umieszczam ich adresy, bo jeśli ktoś zna inną prawdę historyczną niż zamieszczana tam, powinien niezwłocznie zażądać sprostowania.
Wszystkiego najlepszego dla moich czytelników z okazji Świąt Wielkiej Nocy.
Przepraszam że nie składałem życzeń z okazji święta PURIM, ale nie znam wszystkich świąt wszystkich religii świata, nawet jeśli ich cechą wspólną jest ten sam bóg.?
Tzw.prezydent nie podpisał ustawy degradacyjnej.
Żydy i chamy, czyli dlaczego w 1968 roku pozwolono wyjechać żydom a nam nie.

W czasie naszej burzliwej dyskusji o dniu dzisiejszym, jakoś umyka nam wpływ na ten dzisiejszy dzień HISTORII.
Dziwnie zapominamy o tym że władza komunistyczna mogła zaistnieć w Polsce i innych krajach nie dzięki naszym wyborom, a dzięki czterokrotnej zdradzie naszych tzw.sojuszników, czyli tej samej bandzie zdrajców która mieni się dziś być naszymi przyjaciółmi z NATO czy Unii Europejskiej
W czasie jaki nastąpił po śmierci Stalina, pośród tych którzy w jego imieniu mordowali Polaków nastąpiła konsternacja: dwie frakcje tej przestępczej, chronionej radzieckimi bagnetami bandy jaką była PZPR zaczęły się wzajemnie oskarżać o zbrodnie jakich dokonywali. Frakcje te nazywały siebie nawzajem popularnie "chamami" i "żydami". "ŻYDY" oskarżały:

TO WY MORDOWALIŚCIE.

CHAMY odpowiadały:

NO TAK, ALE TO WY NAM KAZALIŚCIE

Ciekawe moim zdaniem jest to co napisał Jedlicki. Oczywiście należy pamiętać że napisał to już w Israelu.

Pani Róża.
Pani Róża nazywa się teraz Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein.
Pani Róża jakiś czas temu, z rok już będzie, napisała:
"Jestem politykiem europejskim, wybranym w Polsce"Znaczy to tylko tyle że pani Róża, pochodząca z hrabiowskiej rodziny... czuje się Europejką, ale nie Polką. Tylko tak można ten wpis zrozumieć.

O kontrowersyjnej Róży Marii Graefin von Thun und Hohenstein polscy wyborcy dowiedzieli się wiosną 2009 roku. Znana wcześniej jedynie wąskiemu kręgowi euroentuzjastów (od 1992 do 2005 pełniła funkcję dyrektora generalnego, a następnie prezesa zarządu Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana), stanęła wtedy na czele listy PO w wyborach do europarlamentu. Wsławiła się pismem do Państwowej Komisji Wyborczej, w którym apelowała o zmianę decyzji w sprawie umieszczenia na karcie wyborczej jej nazwiska w pełnym brzemieniu. Uznała, że długie i z niemiecka brzmiące nazwisko może „wprowadzić wyborców w błąd”. W piśmie tłumaczyła, ze nazwisko jest tak trudne i długie, że umieszczenie go na listach wyborczych sprawi kłopot głosującym. W Krakowie (startowała z okręgu świętokrzysko-małopolskiego”, jej polityczni znajomi zanosili się ze śmiechu.


Wanda Warska śpiewała w 1968 roku:

Róża, pani Róża
To już nie ta sama Róża
Kiedyś była piękna, młoda
Pełna, kiedyś była duża
O, biedna ta pani Róża

O, Róża, pani Róża
Po salonach chodzi smutna
Białe sztywne kołnierzyki
I lakowe ma buciki
Zapięta jest na guziki

Wszystkie jej siostry
Dawno powychodziły za mąż
I nigdy nie, nie troszczyły się
Nie rozumiały, że Róża jest samotna
Że dawno, dawno poszła w cień

Róża ambitna nikomu
Nie chce nic powiedzieć
Wszystkie zmartwienia
Wprasowuje co dzień w kołnierzyki
A kołnierzyków na zmianę
Dużo ma ta pani Róża
Cieszę się bardzo
Że panią Różę znam
Chciwość

Minister Sikorski przypomniał niedawno umowę odszkodowawczą (indemnizacyjną) zawartą w 1960 r. przez Polskę i USA. Na jej mocy Polska przekazała 40 mln dol. na „całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych, zarówno osób fizycznych, jak prawnych, do Rządu Polskiego” z tytułu wszelkich decyzji o przejęciu mienia. Ta suma miała zostać rozdzielona „wedle uznania Rządu Stanów Zjednoczonych”. Dalej umowa stwierdza: „Po wejściu w życie tego układu Rząd Stanów Zjednoczonych nie będzie przedstawiał Rządowi Polskiemu ani nie będzie popierał roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do Rządu Polskiego”. Warto tu zauważyć, że strona amerykańska cały czas bardzo dokładnie przestrzega litery tego układu, bo Stuart Eisenstat jest tylko doradcą, a nie członkiem rządu, a wyrażane przez niego „rozczarowanie” z powodu wstrzymania prac nad polską ustawą reprywatyzacyjną nie stanowi przecież popierania jakichkolwiek roszczeń. W umowie czytamy też: „Gdyby roszczenia takie zostały bezpośrednio przedłożone przez Obywateli Stanów Zjednoczonych Rządowi Polskiemu, Rząd Polski przekaże je Rządowi Stanów Zjednoczonych”.

Polityka wstydu.
Jeśli zawstydzić kogoś wystarczająco, można z nim zrobić wszystko.
Polska jest zawstydzana od dziesięcioleci i efekty są.
Jak można wmówić narodowi że są samym złem, pomyłką ewolucji i powinien zniknąć z powierzchni Ziemi? Na początek trzeba taki naród ogłupić i pozbawić historii.
Jak? Oto sposób. Filmik krótki, ale to dowód na to że polskie władze wykonują od dziesięcioleci zamysły które powstały w głowach takich osób jak pan Peres, którego pierwsze i prawdziwe nazwisko brzmi Pers.

ps.Na stronie www.smok.ugu.pl umieściłem rozmowę na tematy różne. Jednym z nich jest np.słynna sprawa karuzeli na której podobno bawili się Polacy, gdy w getcie umierali walczący żydzi. Temat ciekawy, bo karuzela rzeczywiście istniała, ale nie napiszę Wam jaki był cel jej postawienia.

Nowy tekst na stronie z filmami.

Ponad 5000 unikalnych odwiedzin strony... Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości że to tylko booty? Jak to mowią 7 miliardów ludzi na świecie, a CZŁOWIEKA ze świecą szukać.

Żydowski monopol pada
Żydzi uwielbiają lamentować.
Nie bez powodu ufundowali sobie przed wiekami ścianę płaczu. Z dostępnych danych wynika że to dla nich święte miejsce.
Żydowskie świętości należy szanować. Muszą je szanować i żydzi i goje, czyli domowe zwierzęta które żydom mają przynosić korzyść i służyć wiernie. To jedyny powód dla którego żydzi pozwalają gojom żyć. Tak mówił Ovadia Josef.

Żydzi nie szanują nikogo i niczego. Najlepszym przykładem jest młody żyd sikający na pomnik w Oświęcimskim obozie śmierci, zwanym z niemiecka Auschwitz.

Jak ustaliła PAP, 19-letni obywatel Izraela został zatrzymany w środę ok. godz. 13. po tym, jak - według świadków – "miał oddać mocz na schody" pomnika ofiar obozu, który znajduje się pomiędzy ruinami dwóch największych krematoriów w byłym niemieckim obozie Auschwitz II-Birkenau. Zdarzenie widziała przewodniczka Muzeum.


CIEKAWE , CZY GDYBYM NASIKAŁ NA ICH ŚCIANĘ PŁACZU, TEŻ BYM DOSTAŁ GRZYWNĘ, CZY ZOSTAŁBYM OD RAZU ROZSTRZELANY.

Jednak sytuacja się zmienia i rozwija. Oto....
Narasta agresja. Zanim wybuchnie wojna, trzeba ludzi do niej przekonać.
Oby.watel napisał, Zielony Kwiat odpowiedziała.
Chciałem odpowiedzieć tej Damie, ale zrozumiałem w trakcie pisania że znowu spotkam się z niewybrednymi atakami personalnymi i to wcale ne z JEJ strony.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
39,680 unikalne wizyty