Sierpień 18 2018 09:24:40
Nawigacja
Ileż można o pieniądzach albo o polityce. A życie rodzinne?

A MOŻE JEDNAK?

Dzieci nie odpowiadają za grzechy ojców

...ale gdyby nie ci przodkowie nie mieliby takich możliwości rozwoju i awansu jak wtedy gdy przodków mają. Taki pan redaktor Piotr Kraśko na ten przykład. Od pewnego czasu nazwisko wydawało mi się znajome z zamierzchłych czasów, aż ostatnio postanowiłem sprawdzić. Jak widać na filmie, pan Piotr namawia nas na przyjęcie emigrantów, których z uporem maniaka nazywa uchodźcami. Czy to UPÓR MANIAKA? Okazuje się że nie. To ścisłe trzymanie się zasad MANIPULACJI SPOŁECZEŃSTWEM. Jest to metoda wmawiania "choremu jajka". Nieważne że wszyscy wiedzą że manipulant kłamie. Po odpowiednio długim i silnym ataku wmawiania, niektórzy mu uwierzą. Tak postępują też kapłani wszelkich religii, także KK. Co ma wspólnego Piotr Kraśko z KK nie wiem. Poczytałem nieco o jego dziadku. Dziadek był wyjątkowo prominentnym działaczem PZPR, a jedną z jego bardzo licznych funkcji było...bycie SEKRETARZEM PROPAGANDY Komitetu Centralnego PZPR. Czyli ZARZĄDZANIE M.IN.RADIEM I RACZKUJĄCĄ TELEWIZJĄ. Czy bez dziadka tatuś miałby szanse na pracę w TVP? Może tak....a może nie. Czy bez poparcia swojego tatusia i dziadka Piotruś Kraśko zaistniałby w TVP? No cóż, niektórzy wierzą w cuda i w to że w telewizji i filmach okresu PRL występowały przypadkowe dzieci. Dlaczego Kaczyńscy a nie ich konkurenci występowali w filmie? Sprawdźcie ich rodziców. Jakie dzieci występowały w programach takich jak Teleranek, 5-10-15....Mogę stwierdzić jedno: sprawdźcie nazwiska dzieci i poszukajcie rodziców. Taka np. rodzina Kraśko. Tatuś zasłużony, a macocha dyrektor II programu TVP. To oczywiście nie miało żadnego znaczenia i związku z pojawieniem się i pracą Piotrusia w TVP. Ot, przypadek....

Kolejny zamach. Podobno zamachowiec miał niemieckie obywatelstwo.

Obywatelstwo nie zabezpiecza przed radykalizmem. Czy ktoś mnie zapewni że żaden salafita czy wahabita nie ma niemieckiego obywatelstwa?

W Polsce, w Warszawie, w dzielnicy Ochota, w pobliżu Dworca Zachodniego stoi meczet. Zbudowany przez Arabię Saudyjską. Arabia Saudyjska rządzona jest przez jedną z najradykalniejszych sekt islamu, czyli przez wahabitów. Z Arabii Saudyjskiej wywodzi się większość terrorystów, w tym Osama bin Laden. Przy okazji: żaden z prawdziwych terrorystów nie dokonuje zamachów osobiście. Oni tylko wykonawców tworzą i wysyłają na śmierć, bo większość ataków kończy się śmiercią zamachowców.

O wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia, czyli komu przeszkadza PiS?
PiS to plaga. Nie ma wątpliwości że tak. Ale....
Dwużydzian Polaka, czyli Niemojewski wiecznie żywy.
Chcesz wiedzieć kto rządzi?
Sprawdź kogo nie wolno krytykować.
Voltaire miał rację tak tu, jak w wielu innych twierdzeniach.

Oskarżany jestem o jakąś fobię antyżydowską. O antysemityzm nawet.
No cóż, fobia jak fobia. Nasza Zielony Kwiat( z zaprzyjaźnionej niegdyś strony na której zostałem wyklęty), na której wespół z resztą niewielkiego towarzystwa bryluje pisząc o katolicyzmie w sposób znacznie bardziej niechętny niż ja o żydach, jak Jej się wydaje fobii antykatolickiej nie ma. Nie ma też problemu żydowskiego.
Znaczy administratorom na tamtej stronie się tak wydaje.

"Nam,żydom, nie jest potrzebny filosemityzm. Nam, żydom, nie jest potrzebny antysemityzm. Nam, żydom, POTRZEBNA JEST PRAWDA."
Nie masz na świecie gorszej plagi dla żydów niż głupi żydzi.Co to takiego optymizm? spytał Kakambo. – Ach, odparł Kandyd, to obłęd dowodzenia, że wszystko jest dobrze, kiedy nam się dzieje źle.

SZCZUJE
Na Onecie dostępny jest tekst w którym niejaka Winnicka wypowiada się na temat historii.
Czytam tam wiele, ale szczególnie zwróciło uwagę zdanie:

"W sierpniu możemy się np. dowiedzieć, że w okupacji Czechosłowacji nie brali udziału Polacy, tylko jakieś zmutowane plemię, które zamieszkiwało wtedy polskie ziemie i wykonywało rozkazy Moskwy."
Fantastyka czy wojna Israel z Hebrajczykami?
Przypadkiem natrafiłem na ten film. Dziwnie mi się kojarzy z walką tzw.armii(Hagana) Isra ela z tzw. Palestyńczykami(potomkowie Hebrajczyków).
Obsesja
Ze strony szanowanej przeze mnie osoby został wysunięty zarzut że ogarnęła mnie obsesja na punkcie złego mówienia(pisania) o żydach.
Została nawet użyta nazwa Żydzi, co dla mnie jest nie do przyjęcia bez równorzędnego pisania Chrześcijanie, Katolicy czy Muzułmanie. Żydzi to grupa religijna, składająca się tak jak pozostałe dwie z ludzi różnych ras, obyczajów

Zarzut jest nieprawdziwy. Ja źle mówię o WSZYSTKICH ŁOTRACH, a nie tylko o łotrach żydowskich, jednak to krytykowanie żydów jest solą w oku syjonistów i zmanipulowanych przez nich ludzi, czasem bardzo porządnych i uczciwych, tyle że takich, którzy dali się wpędzić w poczucie wstydu i winy wobec tych, którzy wcale bez winy nie są.


Jak wielokrotnie mówiłem i pisałem, nie lubię ludzi. Uważam że ludzkość to zmutowane, być może przez kosmitów albo wybuchy na Słońcu- krwiożercze małpy.
Ludzi jest na świecie zbyt dużo, i mnożą się jak wirusy. W ciągu 50 lat ludzkość rozmnożyła się dwukrotnie, co 10 lat przybywa miliard.... a Człowieka nie uświadczysz.

Jednak niechęć do ludzkości jako jedynego na świecie gatunku nieustannie dążącego do samozagłady nie znaczy że pojedynczy ludzie są obiektami mojej nienawiści i życzę komuś śmierci.

Tak: nie pałam nienawiścią także do żydów, często naszych sąsiadó ale trudno pisać pozytywnie o mordercach.
Oto w Israel powstałe przed laty z terrorystycznej organizacji Hagana wojsko dokonało kolejnej rzezi.
Z zimną krwią zamordowali bezbronnych ludzi którzy protestowali przeciwko traktowaniu ich w nieludzki sposób.

Nie jest to pierwsza zbrodnia rządu tego nielegalnego według żydów ortodoksyjnych państwa. Było ich więcej.

Poniżej dwa artykuły z różnych stron. Oczywiście umieszczam ich adresy, bo jeśli ktoś zna inną prawdę historyczną niż zamieszczana tam, powinien niezwłocznie zażądać sprostowania.
Wszystkiego najlepszego dla moich czytelników z okazji Świąt Wielkiej Nocy.
Przepraszam że nie składałem życzeń z okazji święta PURIM, ale nie znam wszystkich świąt wszystkich religii świata, nawet jeśli ich cechą wspólną jest ten sam bóg.?
Tzw.prezydent nie podpisał ustawy degradacyjnej.
Żydy i chamy, czyli dlaczego w 1968 roku pozwolono wyjechać żydom a nam nie.

W czasie naszej burzliwej dyskusji o dniu dzisiejszym, jakoś umyka nam wpływ na ten dzisiejszy dzień HISTORII.
Dziwnie zapominamy o tym że władza komunistyczna mogła zaistnieć w Polsce i innych krajach nie dzięki naszym wyborom, a dzięki czterokrotnej zdradzie naszych tzw.sojuszników, czyli tej samej bandzie zdrajców która mieni się dziś być naszymi przyjaciółmi z NATO czy Unii Europejskiej
W czasie jaki nastąpił po śmierci Stalina, pośród tych którzy w jego imieniu mordowali Polaków nastąpiła konsternacja: dwie frakcje tej przestępczej, chronionej radzieckimi bagnetami bandy jaką była PZPR zaczęły się wzajemnie oskarżać o zbrodnie jakich dokonywali. Frakcje te nazywały siebie nawzajem popularnie "chamami" i "żydami". "ŻYDY" oskarżały:

TO WY MORDOWALIŚCIE.

CHAMY odpowiadały:

NO TAK, ALE TO WY NAM KAZALIŚCIE

Ciekawe moim zdaniem jest to co napisał Jedlicki. Oczywiście należy pamiętać że napisał to już w Israelu.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
26,890 unikalne wizyty