Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: Babacki

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie pożegnanie

Żegnajcie Znajomi !!!
Drodzy Przyjaciele, ogłaszam moje ostatnie pożegnanie w tym miejscu.

Żałosny kraj.

Polska to kraj z ponurej anegdoty: jeśli gdzieś na świecie opowiada się jakiś absurdalny dowcip, to w Polsce w Sejmie traktują to jako wytyczne do nowej ustawy.
W Polsce można robić wszystko.

Wróciłem na szjs zbooka po miesięcznej kwarantannie.

Wróciłem, bo mnie odwiesili.
Dlaczego zawiesili? Bo palantowi lubiącemu straszyć zwierzęta napisałem że nie każę mu mnie pocałować w dupę, bo mógłby próbować pocałować mnie w nią z języczkiem.
CZY TO JEST POWÓD DO MIESIĘCZNEGO ZAWIESZENIA????

Mordercy są wśród nas.

Nie żyje 38-letni mężczyzna, który trafił do szpitala po brutalnym pobiciu. Dwóch mężczyzn skatowało go pałkami. Zrobili to ponieważ wcześniej poszkodowany ochlapał jednego z nich błotem pośniegowym. Wszyscy byli mieszkańcami tej samej wsi.

Kolejny ubył.

Zablokowałem na szajs zbooku kolejną osobę. Ilość zablokowanych gwałtownie rośnie. Dlaczego łagodny Smok działa tak brutalnie?

Uprzejmie proszę o zastanowienie się.

Niedawno dowiedziałem się że jestem ANONIMEM.
Szczerze mówiąc nie zdawałem sobie z tego sprawy:
od 2008 roku bawiłem się w prowadzenie stron, a do czasu likwidacji (w ramach wolności słowa) blogów na TOKFM, a w ubiegłym roku nawet moja strona nazywała się Łagodny Smok....
Anonim?
Kto jest bardziej transparentny niż ja?
Tak, nie pokazuję swoich smoczych pysków w necie. Nie dziwcie się: ani ja ładny, ani ja zgrabny. Jestem starszy od dinozaurów.
Jeśli kiedykolwiek widzieliście bryłę bursztynu a w niej zatopione komary, to powinniście sobie zdawać sprawę że każdego z nich znałem osobiście i byłem z nimi po imieniu.
Tak, jestem tak stary jak Ziemia. Czy to coś złego?
A czy to coś złego że dbam o swoją prywatność?

Piszę. Sporo. Udzielam się, ale staram się nikogo specjalnie nie obrażać. "Specjalnie"- oznacza że ZA BARDZO. Czasem robię to celowo, ale tylko wtedy gdy ktoś pisze wyjątkowe brednie. Sami wiecie że tak się zdarza że nie tylko nie zgadzacie się z czyimiś poglądami.
BYWA ŻE CZYJAŚ GŁUPOTA WAS POWALA NA KOLANA I NIE JESTEŚCIE SOBIE W STANIE WYOBRAZIĆ ŻE KTOŚ MOŻE MIEĆ WPOJONE PRZEZ KOGOŚ POGLĄDY. A gdzie samodzielne myślenie??? W ogóle GDZIE MYŚLENIE?
JAKIEKOLWIEK.

Wkurwiłem się

Wkurwić łagodnego Smoka to wielka sztuka, ale jak komuś bardzo zależy i się stara, to w końcu i mnie się uda wkurwić.
Nie poirytować.
Nie zdenerwować.
WKURWIĆ.

Co mnie wkurwiło?
FILM.
Jaki?
Ten.

Szajs zbook, czyli wystawianie gołej dupy w dzielnicy pedałów.

Odbiło mi: mam od dawna używane na szajs zbooku konto. Założyłem je w czasie gdy było można je założyć pod dowolnym imieniem, a służyło do... grania w gry. Czasem komentowałem to co pisał jeden ze znajomych z blogów tokfm. Nikomu to nie przeszkadzało, miałem sporo znajomych. Dlaczego? Bo bywają jeszcze ludzie normalni, którzy nie pytają kim jesteś, lecz czytają to co piszesz.
Tyle że rzadko coś pisałem, raczej udostępniałem to co pokazali inni.
Jakiś czas temu mi chyba odbiło, bo chcąc zaprowadzić pokój pomiędzy sfrustrowanymi żydami i ludźmi którzy żydami nie są, usiłowałem, jak to się mówi, lać oliwę na wzburzone fale. Miałem nadzieję na pojednanie. Podobno nadzieja umiera ostatnia. Moja umarła dziś.

Dziś odkryłem absolutny bezsens moich usiłowań. Nie da się wytłumaczyć ludziom z paranoją że świat nie chce ich zabić.
Z tego co widzę, stopień ich zindoktrynowania i wpędzania w obłęd nie pozwoli im uwierzyć w dobra wolę kogokolwiek. Trudno, niech żyją we własnym świecie. Moja rola się skończyła.

Polką Stulecia została zakonnica.Jakoś się nie dziwię

Jak dowiedziałem się od pewnej osoby której posty czytam na szajs zbooku, według plebiscytu ogłoszonego przez tzw.prawicowców Polką Stulecia nie została ani Skłodowska ani nawet Szymborska.
Wielkich postaci było w czasie tych stu lat wiele, tak kobiet jak i mężczyzn, więc wybieranie jednej, jedynej postaci spośród dziesiątek milionów jest w zasadzie niewykonalne, a jednak:
wybrano niejaką Faustynę Kowalską. Zakonnicę uznaną przez urzędników z państwa Watykan świętą.
W zasadzie nie mam pojęcia kto to taki "ŚWIĘTY", ale skoro chcą sobie wybierać takie wzorce, to bardzo proszę. Ja się nie wtrącam.

Nazistowskie korzenie Unii Europejskiej.

Jeśli poszukacie w Wikipedii czegoś o Unii Europejskiej, to z Wikipedii niewiele się dowiecie.
Dowiecie się że ojcami założycielami są tacy ludzie jak Schuman i Hallstein.
W sumie to prawda.
Ale nie całkowita.

Elektronika- dobry sługa, zły pan.

Ten tekst spowodował wpis na szajs zbooku. Według autora nieustanny tzw.postęp jest fajny, a zastanowienie się nad nim to zuo wcielone.
Proszę, obejrzyjcie ten film sprzed kilkunastu lat i zastanówcie się że minęło sporo czasu od jego nakręcenia.
Technologia poszła naprzód. Jest znacznie gorzej ni ż na filmie.
Ostatnio sporo się mówi z jednej strony o braku pracowników, i jest to "argument" miłośników sprowadzania do pracy w Europie milionów emigrantów, a z drugiej strony o tzw,sztucznej inteligencji, która powoduje że większość pracujących ludzi stanie się zbędnym balastem dla gospodarki. Komputer będzie wydajniejszy i nie będzie żądał zapłaty.
Szczerze namawiam do obejrzenia tego filmu, pamiętając o tym że może strona będzie istniała jako domena w przyszłym roku, ale na pewno będzie inaczej wyglądała, bo tak jak obecnie, nie uda mi się przywrócić poprzedniej zawartości, czyli tzw. bazy danych.
Chcąc obejrzeć film kliknij
CZYTAJ WIĘCEJ- poniżej.
Wygenerowano w sekund: 0.04
8,539 unikalne wizyty