Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: Babacki

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Totalna Opozycja, czyli oddajcie nam NASZĄ władzę.

Pesymista mówi:
gorzej być nie może.
Optymista mówi:
ależ może, może.
PiS to niezaprzeczalnie plaga, kolejna po tych egipskich, jednak nie wiem po co mielibyśmy ich się pozbywać: w czym Schetyna jest lepszy od Kaczyńskiego? Jedynym marzeniem Totalnej Opozycji nie jest nic innego jak hasło:
ODDAJCIE NAM NASZĄ WŁADZĘ BO JEST NASZA I JUŻ SIĘ DO NIEJ PRZYZWYCZAILIŚMY I DLATEGO SIĘ ONA NAM NALEŻY. NAM I NIKOMU INNEMU.
A może jakiś prawdziwy program by tak? A może deklaracja że odwrócą to co zrobił PIS? A może by tak deklaracja że nieustanny od trzydziestu lat tzw.wzrost gospodarczy wreszcie przełoży się na likwidację ubóstwa? Albo w ogóle COKOLWIEK innego niż wycie do Księżyca?

Z dotychczasowych, trzydziestoletnich obserwacji całej bandy politycznej wynika że zawsze następcy kontynuują to co robili poprzednicy. Jak jedni powiedzieli że trzeba założyć każdemu obroże w postaci kas fiskalnych, to następcy je wcisnęli(każąc drogo płacić za chiński chłam) nawet babciom klozetowym. Jeśli nawet udałoby się odsunąć PiS, to kto ich zastąpi? Są jacyś LEPSI?
Jeśli powiesz że tak, to ja spytam: a w czym są lepsi??? Bo lepiej na nich leżą garnitury? Bo mówią nieco innym językiem niż pisiory?

Pisiory mówią językiem swoich wyborców, ludzi zdeptanych przez solidarnościową klikę.
Mówią DO ODRZUCONYCH.
Mówią do biedaków, którym bardziej się opłacało wziąć 500 zł na dziecko(tysiąc na troje) niż za ten tysiąc zrywać się do roboty o 4 rano, jechać do miasta czyli wydać na autobus, ale przecież PKS zlikwidowano, więc niekoniecznie ma czym jechać, no to drepcze przez wiejską drogę po ciemku, i cały dzień dalej drepcze, tyle że drepcze tym razem za ladą obsługując takich samych frustratów jak ona sama, a później wraca tą samą drogą, wcale nie autostradą zbudowaną za unijne pieniądze dla bogatych- ona jest biedna, więc budowali nie dla niej...
A dzieciaki cały dzień niedopilnowane, niewychowywane, przekształcające się w narybek dla wszelkiego rodzaju mafii, albo w zwykłych bandytów....
A czy ktokolwiek z nich zrobił przez te 30 lat cokolwiek dla ludzi ze zlikwidowanych fabryk, jedynych miejsc pracy w okolicy albo dla ludzi z rozgrabionych przez kolesiów PGR-ów?
Przez 30 lat doprowadzono do tego że świetnie się żyje grupie kombinatorów, a kilka milionów Polaków musiało wyjechać z kraju, żeby jakoś żyć. Na ich miejsce sprowadzono miliony tańszych pracowników z Ukrainy, Bangladeszu i z każdego zakątka świata, po to tylko żeby miejscowi, czyli MY nie mogli grymasić i pracowali (jeśli znajdą pracę) za cokolwiek, bo jak nie to zatrudnią emigrantów.

Ta sztuczka to nic nowego: wcześniej, po to tylko przyjęto nas do Unii, żeby pracodawcy to samo mogli powiedzieć w Anglii, Francji, Niemczech i tamtejszym pracownikom obniżyć jakość życia.

Czy ktokolwiek z tych którzy wrzeszczą o tym że PiS jest zły zastanowił się co nastąpi PO PiS?

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.04
17,402 unikalne wizyty