Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: Babacki

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Dlaczego zagłosowali na PiS? Dla TEGO!

Lament w kraju jest wielki bo ludzie zgłupieli. Nie zagłosowali przeciwko PIS-owi, a przecież Schetyna i reszta bandy tak bardzo chcą znowu dorwać się do stanowisk i kasy. Tak bardzo się przyzwyczaili że im się to po prostu należy, że zacytuję klasyczkę z wielką broszką, która będzie tę brochę pokazywać w Brukseli.
Co się stało?
Odpowiem Wam: jesteście głupi uważając że wyborcy PiS są głupi. Traktujecie ich jak bezmyślną tłuszczę. No, sporo racji w tym jest, są tłuszczą, ale wyborcy innych klik zwących siebie partiami też tą tłuszczą są. Wszyscy jesteśmy mięsem armatnim i kretynami nie dostrzegając tego że wprawdzie w czasie wyborów jesteście wyborcami, ale natychmiast po ich zakończeniu stajecie się znowu tylko PODATNIKAMI.

Wszystkim pytającym DLACZEGO PIS WYGRYWA odpowiadam:
WŁAŚNIE DLATEGO. DLA TEGO że rządząca nami od 1989 roku mafia zmiennokształtna podzieliła Polskę na kolesiów i resztę. Ta reszta, ludzie którzy nie znaleźli się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu przy odpowiednich znajomych. Ta reszta to wyrzuceni z pracy w jedynym zakładzie w okolicy ludzie do dziś bezrobotni, ludzie PGR-ów zlikwidowanych w imię ideologii a może wytycznych z krajów mających nadwyżkę żywności którą chcieli tu sprzedać, ludzie którzy dziś są sprowadzeni do poziomu nędzarzy. Ludzie masowo zastępowani importowanymi pracownikami z całego świata- od Ukrainy do Pakistanu czy Bangladeszu. Sprowadza się ich bo można im mniej zapłacić. Import uzasadnia się kłamstwem o braku pracowników.
Pracowników NIE BRAKUJE. BRAKUJE W POLSCE CHĘTNYCH DO BYCIA NIEWOLNIKAMI.
Średnia płaca to ok 5000 zł. Kto tyle zarabia? Kasjer w sklepie? Zbieracz puszek?

Brednie o Polsce mlekiem i miodem płynącej w czasach PO już mnie nawet nie denerwują. Wasze pytania i lamenty nad tym jaki to w Polsce głupi lud który głosuje na PiS zamiast na PO i resztki odpowiadam:
od roku 1989 minęło już 30 lat.
Trzydzieści lat od roku 1945 to rok 1975.
W czasie od 1945 do 1975 to wojna domowa z lat 1945-48, budowa polskiego przemysłu, domów, służby zdrowia, szkolnictwa.
Ludzie w tym czasie z wiejskich chałup jakie w niektórych miejscach jeszcze stoją przenieśli się nie tylko do lepszych domów na wsiach, ale masowo przybyli do miast, gdzie, wprawdzie z trudem, nauczyli się korzystać z ubikacji, wanny, elektryczności i gazu. Zaczęli mieć urlopy i wczasy. Zlikwidowano na jakiś czas analfabetyzm(ostatnio powrócił w zmienionej formie), zelektryfikowano wieś. Ludzie którzy gdyby nie znienawidzona przez nich "komuna" pasaliby krowy i świnie zamiast być profesorami i dyrektorami, a zamiast w willach, mieszkaliby nadal w czworakach.
Zbudowano wiele dróg. Powoli bo powoli, ale rozwój był rzeczywisty. Nie taki jak na Zachodzie, ale ten Zachód zostawił nas jak śmieć przy drodze, a Stalin tylko podniósł i schował do kieszeni.
Postęp i wzrost jakości życia ludzi w tym czasie jest niepodważalny, a trzeba być ślepcem po lobotomii żeby tego nie dostrzegać. Warto może wspomnieć o tym że polska kultura rozwijała się w wielkim tempie. Były teatry, kina i kilka kabaretów, ale za to wysokiej jakości. Nie było bezrobocia a wręcz przeciwnie - praca była obowiązkiem. Odpowiecie że ludzie mało zarabiali? To prawda, ale z każdym rokiem więcej i MIELI GDZIE ZARABIAĆ. No i oczywiście, według Was TERAZ WSZYSCY ZARABIAJĄ KROCIE. Skoro im tak dobrze, to dlaczego są tak wdzięczni PiS-owi za ochłapy?
Według Was 500+ to przekupstwo....Macie rację, tylko tyle że to powrót do DODATKU RODZINNEGO z czasów komuny.
Narzekacie że kobiety porzuciły pracę, bo dostały 500 zł. A MOŻE PO PROSTU UMIEJĄ LICZYĆ?
Może warto zapytać ile zarabia kobieta w wiejskim sklepie i policzyć koszty jakie ponosi jadąc do pracy, zostawiając dzieci w domu bez opieki? Może zamiast narzekać na głupotę głosujących na PiS ludzi zastanowić się nad własną? To że Wam jest dobrze, nie znaczy że "tamci" zaakceptowali to, że IM jest źle. Głosowanie na PiS to ich protest. Dajcie im szansę na lepsze życie, to zagłosują na WAS.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.06
22,756 unikalne wizyty