Sierpień 18 2018 09:24:07
Nawigacja
Powitanie
"By dowiedzieć się kto rządzi, wystarczy sprawdzić kogo nie można krytykować" Voltaire
Nie będę dyskutował z idiotami. Najpierw sprowadzają cię do swojego poziomu, a później zwyciężają doświadczeniem

ps.Na zastraszanie i próby zawstydzania jestem odporny. Radość z bycia niezależnym historykiem to bycie wolnym człowiekiem.Wolnego człowieka można zabić, ale nie da się go zniewolić. Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.

Filmy są czasem tu, a czasem na www.smok.ugu.pl

Chcesz zobaczyć, kliknij napis FILMY
Włączyłem możliwość rejestracji na wypadek gdyby ktoś chciał pogadać. W końcu mnie przecież zablokują na Szajs zbooku....jak zwykle.

Zapalenie spojówek z możliwym zapaleniem rogówki.

Dziś lżejszy temat: Jak zadbać o siebie, czyli tapeta na ryj. Na szajs zbooku zobaczyłem filmik. Na filmiku jest dziecko. Ma 10 lat(tak piszą). Jeśli sądzić po wyglądzie, to chłopiec. Jeśli sądzić po zachowaniu, to sam nie wiem. W zasadzie dziecko ma płeć jedynie teoretycznie. Z czasem to się wykrystalizuje. Nie oceniam, nie krytykuję. Na tym samym szajs zbooku przypadkowo zainteresowałem się fanami koreańskiego POP-u. Zabawne, a chociaż sama "muzyka" mi się nie podoba, zwróciłem uwagę na avatary tej grupy fanów: każdy przedstawia jakiegoś ich ukochanego wykonawcę, zwykle członka grupy. I każde konto jest fałszywe. Zorientowałem się że fani to często dziewczyny, chociaż nie tylko. Trudno poznać. Ponieważ moje konto jest absolutnie fałszywe, żeby je uprawdopodobnić komuś niewymagającemu wysłałem zaproszenie do zawarcia znajomości. Oczywiście, zapraszana osoba ma identycznie fałszywe konto jak moje. Dostałem setkę albo dwie nowych propozycji, stopniowo je akceptuję i jakoś leci. Ten wstęp służy wyjaśnieniu tego co na filmie który dziś zamieszczam: akceptując nowe "znajomości" zwróciłem(jak wspomniałem) uwagę na to że każdy kogo zaakceptowałem prezentuje zdjęcie idola jako swoje. To zrozumiałe, ja też nie umieściłem MOJEGO zdjęcia: umieszczanie w serwisach SWOICH zdjęć czy innych danych to jak wystawianie tyłka w dzielnicy LGBT, czyli proszenie się o kłopoty. Pomijam ryzykantów, lubiących takie emocje. I tak ten czas na FB płynie, oglądam zamieszczane przez różnych ludzi filmiki, zwykle nie czytam komentarzy, bo są durne.... Wczoraj zobaczyłem jeden, który mnie zachwycił ale i mną wstrząsnął. Na filmie jest dziecko. Dzięki chemikaliom czyni cuda. Warto obejrzeć, żeby zrozumieć jak można zrobić z paskudnego Koreańczyka- coś w rodzaju przepięknej , porcelanowej figurki. Zobaczcie jak wygląda przeobrażenie z kogoś o urodzie nienachalnej w laleczki.
Po kliknięciu na napis "czytaj więcej" poniżej, można zobaczyć JAK TO SIĘ ROBI.

Jo
Kim jest Daniels. Jonny Daniels.Sierżant armii państwa Israel. Niewiele jest na jego temat wiadomości, chociaż widać go we wszystkich "Wiadomościach".
Michnik. Adam.
Kim był? Czym był? Młody nie jest, więc wiem czym będzie.Film jest dostępny po kliknięciu "czytaj więcej".
Oto "zabawny" film pokazujący stopień zgłupienia współczesnychżydów
Przez 70 lat od zakończenia Wojny, byliśmy odseparowani od świata. Nie mogliśmy ani mówić, ani pisać o historii, ale lobby żydowskie nie spało. Indoktrynacja żydowska trwała. Efektem tej propagandy jest nie tylko brak jakiejkolwiek wiedzy historycznej wśród większości żydów, ale brak tej wiedzy wszędzie na świecie.
Oto film. Warto go obejrzeć bo jeśli ktoś ma przyklapnięte włosy, to staną one dęba.
Pomór
Ostatnio mamy prawdziwy pomór wśród ludzi znanych ze scen, ale nie tylko ich.
Ludzie masowo chorują, głównie na raka, i....umierają.
Oczywiście, rak nie jest jedyną przyczyną śmierci.

Ja jeszcze żyję. Nie do końca wiadomo po co, ale trwam. Wbrew życzeniom niektórych, a może im właśnie na złość. Jak długo jeszcze???? Wie to tylko przeznaczenie.

Umarła znana wielu osobom z niegdysiejszych występów Olga Aleksandra Sipowicz z domu Ostrowska,znana bardziej jako Kora. Nigdy Jej nie lubiłem, oczywiście jako piosenkarki, bo osobiście nie znałem.
Na wszelkich forach internetowych ale także w radiu i telewizji rozpoczął się nieustanny jazgot, prawdziwy festiwal hipokryzji. Tego samego dnia umarł Tomasz Stańko. Jego akurat lubiłem jako artystę, chociaż z pewnością nie Jego poglądy na różne sprawy.

Płyt Kory nie mam. Stańki czasem słucham.
Czy żałuję że Stańko i Kora umarli?
Tak. Dokładniej to żałuję ich śmierci tak samo jak żałuję że umarła Konopnicka, Słonimski, Kopernik czy ktokolwiek inny.
Jest mi to absolutnie obojętne: mieli swoje, absolutnie nie związane ze mną życie. Czego mam żałować?

W ciągu kilku ostatnich lat umarło kilka znanych mi osobiście osób. Czasem odwiedzam ich groby, a po drodze widzę nagrobki ludzi którzy zmarli gdy mieli tyle lat co ja teraz. Ja też umrę, to tylko kwestia czasu. Nie wymagam by ktokolwiek po mnie płakał i rozpamiętywał moje życie. Nie wymagajcie żebym wyrażał żal po tych nieznanych mi osobiście ludziach którzy umarli- hipokryzja to nie jest zajęcie dla mnie.


Wracam do pisania.
Jak powszechnie wiadomo(dzięki poprzedniemu wpisowi) znudziło mi się pisanie.
No, może nie samo pisanie, ale brak jego wpływu na cokolwiek dookoła. Świat pędzi ku kolejnej wojnie, Polska popadła w dyktaturę....
Ludzie dookoła mnie albo chorują albo umierają. Zatrucie środowiska, wszechobecna chemia we wszystkim: w powietrzu, wodzie, karmie zwanej z niejasnych przyczyn jedzeniem.
Próbowałem moich sił na szajs zbooku, ale po każdym niepochlebnym wpisie np. na Onecie blokują mi konta.
Tak, KONTA,bo przecież po zablokowaniu jednego tworzyłem natychmiast następne. Niestety, banda z szajs zbooka blokuje chyba mój adres I.P., bo wprawdzie udaje mi się zakładać nowe konta, ale po jakimś czasie chcą żebym koniecznie podał im mój numer telefonu komórkowego. No, dobrze że nie numer konta bankowego i hasło dostępu.
Na wszystko jest jednak rada: są kraje w których państwowy terroryzm jeszcze nie zaistniał, więc mogę tam kupić kartę i zarejestrować kolejne konto. Pies jebał szajs zbooka.
Tak więc zmusili mnie do pisania u siebie. Może to i dobrze, bo szczerze mówiąc dyskusja z użytkownikami popularnych portali jest jak bicie się z gównem bez późniejszego dostępu do prysznica.
Tak więc....niebawem kolejne wieści.
Pozdrawiam
Jabberwocky
Może to i lepiej? Nie ma co się oszukiwać: większość piszących komentarze to idioci.
Judeopolonia
Od pewnego czasu nie piszę. Nie chce mi się. Straciłem nadzieję na to że cokolwiek możemy zmienić naszymi słowami.
Warto jednak chyba nadal prowadzić akcję uświadamiającą: w rozwinięciu jest umieszczona jest odrobina wiedzy na temat tak od dawna zakłamywany.
W sprawie kolejnej żydowskiej próby ograbienia Polski.
Umowy indemnizacyjne (odszkodowawcze) podpisane przez Polskę – dwustronne umowy międzynarodowe dotyczące przyznania rekompensat za mienia utracone przez cudzoziemców wskutek nacjonalizacji lub wywłaszczenia w Polsce, podpisane w latach 1948–1971[1][2].

Istotą układów było wypłacenie przez państwo polskie określonej sumy ryczałtowej danemu państwu. Po zapłacie państwo polskie, jego obywatele i osoby prawne było zwalniane z odpowiedzialności odszkodowawczej w stosunku do takiego państwa, jego obywateli i osób prawnych. Zobowiązania odszkodowawcze przechodziły na państwo, które otrzymało od Polski określoną sumą ryczałtową („globalną sumę odszkodowawczą”)[3][4].
ISIS. To co powinniście wiedzieć.
Nienawiść. To pewien problem.
Nienawiść jest uczuciem, będącym źródłem różnych innych uczuć.
Nienawiść wypacza ocenę rzeczywistości.
Nasza nienawiść jest różna:
czasem wynika z osobistych doświadczeń i chociaż jest niszcząca, to jednak uzasadniona. Najczęściej jednak nasza nienawiść jest wynikiem manipulacji. Jesteśmy sterowani.
Ostatnio przeczytałem na Onecie wynurzenia faceta nazywającego się
Ahmed Zakajew. Facet twierdzi że ISIS stworzył Putin.
No cóż, mam inne zdanie na ten temat. Oto film o powstaniu ISIS
ps.Problem z Czeczeńcami polega na tym że jest to oprócz albańskiej, najstraszniejsza mafia na świecie.https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ahmed-zakajew-to-putin-stworzyl-isis/dmgldp5
Judeopolonia.

Wikipedia podaje:
Federacja Wschodnioeuropejska (niem. Osteuropäischer Staatenbund[1]) – projekt polityczny sformułowany przez środowisko niemieckich Żydów syjonistów, przedstawiony przez Maxa Bodenheimera mający na celu utworzenie przez Niemcy organizmu politycznego na ziemiach zaboru rosyjskiego po spodziewanym zwycięstwie w I wojnie światowej, w ramach zamierzonego przez nich tworzenia Mitteleuropy. W sierpniu 1914 r. Max Bodenheimer zgłosił władzom niemieckim koncepcję utworzenia państwa, obejmującego swym zasięgiem przeważające obszary Polski przedrozbiorowej. Leżąca między Bałtykiem a Morzem Czarnym Federacja miała stanowić państwo buforowe między Niemcami a Rosją. Choć teoretycznie wszystkie grupy etniczne Federacji miały mieć zapewnioną autonomię, Bodenheimer dodał, iż Polacy (8 milionów) mieli być „zrównoważeni” przez inne narody – Ukraińców (4 miliony), Białorusinów (4 miliony) oraz Litwinów, Łotyszów i Estończyków (3,5 miliona). Żydzi (6 milionów) oraz Niemcy (1,8 miliona) mieli mieć głos rozstrzygający („przechylać szale wagi”)[2]. Bodenheim zyskał początkowo poparcie grupy działaczy syjonistycznych w Berlinie i założył z nimi 17 sierpnia 1914 Komitet Wyzwolenia Żydów Rosyjskich (Komitee zur Befreiung der russischen Juden)[3]. Inicjatywa spotkała się początkowo z dobrym przyjęciem ze strony władz w Berlinie, wkrótce jednak okazało się, że Niemcy nie podchodzą do propozycji poważnie. Od Ministerstwa Spraw Zagranicznych kontakty z Bodenheimerem przejął Sztab Generalny i referent polityczny do spraw wschodnich Bogdan Hutten-Czapski, który miał za zadanie wspomaganie ewentualnego powstania antyrosyjskiego. Bez porozumienia z Bodenheimerem Hutten-Czapski przygotował ulotki wzywające Żydów zaboru rosyjskiego do powstania przeciw Rosjanom[4]. Koncepcja ostatecznie nie uzyskała poparcia Niemiec, które były bardziej zainteresowane utworzeniem w regionie marionetkowych państw pod zarządem czysto niemieckim (zob. Mitteleuropa). Kontakty Komitetu z władzami w Berlinie były przedmiotem ostrych sporów wewnątrz ruchu syjonistycznego. Wobec wzrastającej krytyki Max Bodenheimer został zmuszony do ustąpienia z funkcji pełnionej w Żydowskim Funduszu Narodowym. W jedynym, jak dotąd, polskim opracowaniu książkowym[5] poświęconym temu projektowi politycznemu, jego autor dr Andrzej Leszek Szcześniak użył określenia „Judeopolonia”.

Poniżej audiobook, czy jeśli ktoś woli czytana przez syntezator głosu broszura Szcześniaka.

Szarpajmy jadło na sztuki, czyli oddajcie żydom amerykańskim majątki żydów europejskich.

W czasie II Wojny światowej PODOBNO zginęło 60 milionów ludzi.
W tej liczbie ofiar PODOBNO 6 milionów to żydzi.
PODOBNO,
bo tak naprawdę nie jest znana ogólna liczba ofiar, a funkcjonująca w opinii publicznej ilość ma dość nieprawe pochodzenie: wymienił ją Beria, do którego trudno mieć zaufanie.
Co do ilości żydów jest jeszcze więcej wątpliwości, bo nie dość że to wersja Berii, to jeszcze sami żydzi z Jad Waszem doliczyli się (jak podaje Wikipedia) "TYLKO" CZTERECH MILIONÓW.
Należy pamiętać że część żydów- nigdy by za żydów uznana nie została przez innych żydów, bo wyznaczeni zostali administracyjnie przez rząd pana Adolfa Hitlera.
To tzw.mischlingowie.
Potrzebni byli jako wrogowie, chociaż większość z nich nie miała pojęcia że w ich rodzinie kiedykolwiek był jakiś żyd. Nie wiedzieli, ale w papierach było...
Nie wolno też zapominać że część żydów, ci walczący w Wermachcie i SS to także ofiary Wojny. Sztandarowym przykładem żyda w armii pana Hitlera jest oczywiście Erhard Milch, ale nie on jeden.

To co napisałem w najmniejszym stopniu nie ma pomniejszać grozy Wojny, ani lekceważyć jakiejkolwiek śmierci. Nie wolno jednak nadal dopuszczać do zawłaszczania historii przez syjonistów.
Nawet jeśli zginęło 6 milionów żydów, to jest to 10% ogólnej liczby ofiar, o których mówił Beria. Co więcej, dla ratowania bestialsko mordowanych ludzi nie przybył na pomoc nikt z uzbrojonych po zęby członków grup terrorystycznych Hagana i Irgun, bo woleli walczyć z Semitami w Palestynie. Tak, Palestyńczycy, w przeciwieństwie do żydów aszkenazyjskich Semitami SĄ. Nie ruszyli też palcem w obronie europejskich żydów ci, którzy teraz najchętniej przejęliby wszystko co do zamordowanych należało, czyli żydzi amerykańscy.

 

Szkalowanie Polski ma długą tradycję. Odbywa się to nieustannie od zakończenia II Wojny światowej, z tym że przez pierwsze lata było mniej nasilone. Dlaczego? Bo żyli ludzie którzy wiedzieli jak było naprawdę. W miarę upływu czau i wymierania świadków, narracja się zmieniła: coraz głośniej zaczęli się wydzierać ci, którzy dla ratowania żydów nie kiwnęli palcem, czy jakimkolwiek innym członkiem, czyli palestyńsko-amerykańscy syjoniści. Kto tak nienawidzi Polski i dlaczego? Różnie mówią. Jedni, że nienawiść jest częścią planu wyłudzenia od Polski pieniędzy, które oni nazywają "odszkodowaniami". No, odszkodowań nie będziemy, mam nadzieję, płacić, bo nie mamy za co: zostaliśmy napadnięci przez Niemców i WSZYSTKO CO SIĘ DZIAŁO, WYNIKAŁO Z TEJ NAPAŚCI. Po odszkodowania proszę się zgłaszać do Niemców... Ponadto Polska w roku 1960 zapłąciła różnym krajom sporo pieniędzy, a te kraje przejęły od nas wszelkie roszczenia. Wśród tych krajów są Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Jeśli obywatel USA ma jakieś roszczenia- proszę zgłaszać się do tzw.Białego Domu w Waszyngtonie. Polska nie jest w tej sprawie stroną. No i przecież Niemcy odszkodowania już zapłacili chociaż tak naprawdę to nie wiem komu i dlaczego: pomordowani ludzie nie ożyją. Państwu Israel też się nic nie należało, bo gdy mordowano w Europie żydów, państwo Israel nie istniało. Co więcej, samo państwo powstało DLATEGO ŻE W EUROPIE MORDOWANO ŻYDÓW. Może to nieco przewrotne, ale ...gdyby nie Adolf Hitler, Israel nigdy by nie powstał - politycy nie mieliby moralnego kaca i na powstanie Israela nie byłoby zgody tak, jak nie ma na powstanie państwa Kurdów.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
26,870 unikalne wizyty